Firma Galibarczyk wykonuje zlecone produkty z najwyższej jakości drewna litego szczególnie sosny, jesionu i dębu. Specjalizujemy się w produkcji:

  • drzwi zewnętrznych
  • drzwi wewnętrznych
  • drzwi szklanych
  • okna skrzynkowe
  • listwy przypodłogowe
  • parapety
  • zabudowy
  • inne wyroby stolarskie według  potrzeb klienta

PROJEKT I WYCENA

Zakład Stolarski Produkcyjno – Usługowy Galibarczyk działa na rynku produktów z drewna od 1990 roku. W swojej działalności zawsze kierujemy się profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem. Nasze wyroby produkowane są na indywidualne zamówienie klientów, dzięki czemu każdy z Państwa może mieć jedyny w swoim rodzaju produkt, który nie tylko będzie spełniał funkcję użytkową ale również ozdobi wnętrze Państwa domu.


PRODUKCJA

Firma Galibarczyk wykonuje zlecone produkty z najwyższej jakości drewna litego szczególnie sosny, jesionu i dębu. Specjalizujemy się w produkcji:
– drzwi zewnętrznych,
– drzwi wewnętrznych,
– drzwi szklanych,
– listwy przypodłogowe,
– parapety,
– zabudowy,
– inne wyroby stolarskie według  potrzeb klienta


MONTAŻ

Drzwi wewnętrzne wykonujemy z litego drewna w większości sosny, jesionu lub dębu na konkretny podany przez klienta wymiar. Nasze produkty są wyposażone w markowe okucia co gwarantuje nam bardzo długą trwałość użytkowania i zadowolenie klienta. Drzwi grubości 4 cm z futryną 9 cm. Drzwi posiadają uszczelkę, co w połączeniu z drewnem o niskiej akustyczności pozwala niemal całkowicie wyciszyć hałasy związane z codziennym życiem. Drzwi uzbrojone w zawiasy OTLAV Ø 16 .


DRZWI

Drzwi wewnętrzne powinny być wykonane z najwyżej jakości materiałów i okuć. Są one podstawową częścią lokalu, budynku która odpowiada za akustyczność i odprowadzanie ciepłą.Lite drewno powoduje iż drzwi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


MEBLE

Meble wewnętrzne powinny być wykonane z najwyżej jakości materiałów i okuć. Są one podstawową częścią lokalu, budynku która odpowiada za akustyczność i odprowadzanie ciepłą.Lite drewno powoduje iż drzwi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


ZABUDOWY

Zabudowy wewnętrzne powinny być wykonane z najwyżej jakości materiałów i okuć. Są one podstawową częścią lokalu, budynku która odpowiada za akustyczność i odprowadzanie ciepłą.Lite drewno powoduje iż drzwi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.